| oanasunshine a întrebat:

Daca un baiat te priveste mereu in ochi cand treci pe langa el, dar si de la distanta, uneori lasa privirea in jos si cand esti in spatele lui mereu se intoarce, sunt semne ca ar putea fi interesat de tine si ca te place?

3 răspunsuri:
| tzutzcCool a răspuns:

Te iubeste pasional...te vrea doar pentru el. pare genul care nu ar suporta sa te vada cu alticineva, asa ca, nu il fa gelos, hai, fiti impreuna, daca si tu il placi!

| tzutzcCool a răspuns:

Te iubeste pasional...te vrea doar pentru el. pare genul care nu ar suporta sa te vada cu alticineva, asa ca, nu il fa gelos, hai, fiti impreuna, daca si tu il placi!

| TheBetaFox a răspuns:

...Da, asa fac si eu de multe ori. Inseamna ca ii place de tine. happy