| oanasunshine a întrebat:

Daca un baiat te priveste mereu in ochi cand treci pe langa el, dar si de la distanta, uneori lasa privirea in jos si cand esti in spatele lui mereu se intoarce, sunt semne ca ar putea fi interesat de tine si ca te place? thinking Funda.

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Daca face asa e clar ca i place de tine pentru-ca si eu cand intalne-am fata de care imi place si acum pe strada ma uitam dupa ea si cand se uita ea la mine eu intorceam capul sa nu isi dea seama.

| achilless99 a răspuns:

De acord cu chrystyan.