| ιυвιтα a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung La Fleur?
Il are cineva?
Cine si-a luat un telefon touch de la orange pe abonament pantera cat a costat telefonul?
De exemplu Telefonul La Fleur am auzit ca a costat 280 lei la abonament Pantera 8...
Dar la Pantera 12 cat costa? Presupun ca mai putin.Cam cat?
Va rog daca stiti ma puteti ajutat?
Multsumesc!
Fundita!puppy dog eyes
Scz de categorie.

1 răspuns:
| AlinnutSsa a răspuns:

Samsung s5230 la fleur edition?

Poi eu am simplu fara flori

Are o colega de-a mea, si dupa gustul meu nu e chiar asa de frumos ca aspect... merita mai mult unul simplu-> parerea mea

Desi nu e decat o mica diferenta intre ele florile si culoare si pretul

http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Noble-Black.html

http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-La-Fleur-Edition.html

bine pe internet nu este diferent la pret, dar in magazine cred ca da... si pe telefonul tau.eu au fost diferite acum ceva timp de vreo 50 de lei diferenta

ps-> daca il iei pe abonament [ cosmote] il iei cu 1 leu./. eu nu am abonament. si l-am luat ff scump vreo 640 lei acum e mult mai iestin;)

Succes!