| HeloKity a întrebat:

Cei de clasa a 8-a va este frica la examenul de mate si romana?big grin

14 răspunsuri:
| KissSummer a răspuns:

La romana nu ma nici`un stres. la matee morrrolling on the floor. nu stiu cred ca la mate o sa fac ceea ce stiu sau sa mai intrebare un koleg ceva. o sa trec cu briotongue

| Catherine a răspuns:

.sincer dalaughing...am ceva emotii...Bafta tuturor!

| Alexandra_2188 a răspuns:

Mie una mi fostra tarsha.n-am invatat DELOC. daca ma inttrebii dc.o sa-ti raspund de lene...laughing)asta e cce o fi o fi...merg pe baza ca mo ajuta cineva si pe minelaughing bafta la toti:*

| SkittlesS a răspuns:

Salut! nu sunt in a 8 dar am prietenii acolo si au ceva emotiii
incearca sa te calmezi acolo sa te gandesti la tot ce ai invatat si sa scriiwinking
si succes:*

| criss:) a răspuns:

Da! Acum am impresia ca nu stiu nimic, dar atunci o sa imi vina toate ideilelaughing.La mate mi-e cel mai frica.

| Andrutsa15 a răspuns:

Da, la mate mai multe emotii! La romana deloc. Bafta tuturor

| JulieJuly a răspuns:

Nu am big grin

| Fytzy a răspuns:

Daaaaaaaaa crying

| lipitoOarea a răspuns:

Da...crying. Am emotii mari, nu mai stiu nimic, si mi-e frica la romana( nu sunt prea talentata la compuneri).Si mai vreau sa am si cele mai mari note...

| SyMy24 a răspuns:

Da, e ceva normal.
Cel mai frica imi este la mate pentru ca nu ma pricep la fel de bine ca la romanawinking>

P.S.:Ce cauta intrebarea asta la categoria dragoste si sex straight face?

| Gavrilescu_Cristian_1997 a răspuns:

Mie imi e teama la romana ca nu prea stiu sa fac compuneri bune pentru ca am exprimari mai ciudate (mi-a zis-o profu meu de romana) si oricum depinde si daca cel care corecteaza ii place ce ai scris pe acolo pentru ca asa sunt unii: Dau note bune la compuneri varza si note mai rele la compuneri cu adevarat bune.
In schimb la mate nu mi-e deloc frica atata timp cat am invatat 4 ani cu placere.
Succes la toti

| pufarina_4922 a răspuns:

Daca esti tocilar/tocilara normal sa ai emotii`.Eu una sunt relaxata nu prea ma preocupa atat de multlaughing))!

| iusty_9301 a răspuns:

Adevarul ca am ceva emotii, mai ales la romana. Mie teama la compuneri... Dar toate emotiile trec odata ce te vezi cu foaia in mana.

| madu0 a răspuns:

Da, putin imi este frica, acum nu am probleme cu asta, dar pe moment o sa am foarte mari emotii.