| Sandumariamadena a întrebat:

Buna TPU, dacă in timp ce ii făceam sex oral și-a dat drumul puțin, apoi am continuat tot cu sexul oral timp de aproximativ 5 minute după care și-a introdus penisul in vaginul meu (neprotejat), care sunt șansele de sarcina pentru ca eu nu vad o posibilitate având in vedere faptul ca spermatozoizii au intrat in contact cu saliva timp de mai multe minute înainte

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu zic ca sunt sanse de sarcina.winking

| CIaudiu a răspuns:

Sunt sanse de sarcina mari pentru ca au mai ramas spermatozoizi pe teava penisului.

| darrio2007 a răspuns:

Ăia de pe teava nu au intrat in contact cu saliva. Sa va traiasca bebe.

| Sandumariamadena explică:

In acest caz pastila de a doua zi are efecte sau poate împiedica sarcina?

| Goete a răspuns:

Cum isi poate da drumul "putin"?
Sansele de sarcina sunt extrem de mari, daca erai in perioada fertila. Doar daca nu a spalat canalul urinand "putin", ca altfel au ramas spermatozoizi pe canal care au avut toate sansele sa fie "storsi" in vagin.

Bafta

| Violleta2022 a răspuns:

Era suficienta sperma ramasa pe teava ca sa ramai gravida in primele secunde cand ti-a introdus penisul in vagin, dar asta se poate intampla NUMAI daca tu erai la ovulatie.

| Teo29 a răspuns:

Mereu exista acest risc de sarcina, daca este act sexual neprotejat.
Fiti responsabili!
Folositi prezervativul inaintea fiecarui contact sexual!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Calculeaza daca ai fost in perioada fertila: scade din prima zi a viitoarei menstruatii 19 zile si afli prima zi fertila. La fel scazi 12 zile si afli ultima zi fertila.