| LuckyMe28 a întrebat:

Prietenul meu a ejaculat afara iar dupa un timp i-am facut sex oral si si-a introdus penisul in vaginul meu, exista sanse de sarcina? Sau credeti ca saliva a "spalat" eventual tot ce a mai ramas pe penis? Daca a ramas in interior? Dar ma gandes ca tot timpul cat i am facut sex oral in 5-6 minute a avut timp sa se elimine ce era.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă erai în perioada fertilă - da, există acest risc.

| Emilian65 a răspuns:

In timpul actului sexual oral, esti sigura ca ai tras toata sperma dupa canal?

| lpavel a răspuns:

Daca nu ati continuat sexul atunci nu exista sanse sa fi ramas insarcinata!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu a urinat este foarte posibil sa mai fi ramas sperma pe uretra si poti ramane gravida daca erai in perioada fertila.

| ShamelessQboy a răspuns:

Daca ai supt bine, nu mai are de unde, s-a curățat.