| Eva20462 a întrebat:

Buna TPU..De la un timp inainte un baiat a inceput sa puna mîna la sanii mei...
Am sanii normali/maricei.
Dar ma simt cam incomod, iar cind plec mă paleste ca fund.
Ce sa fac sa il las sa puna mîna pe sani sau nu?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Maine o sa il ajute si prietenul lui si poimaine toti baietii din clasa te vor urmari sa-ti vada sanii tai "normali/maricei".
Si intr-o saptamana, va vui intreaga scoala ca cine stie ce ai facut in toalete, asa ca invata sa tii la demnitatea ta si nu permite nici un libertinaj.
In plus, te sfatuiesc sa renunti la obsesia ta despre sani si s-o intorci catre gramatica, o fata educata si culta e cu mult deasupra uneia cu sanii "normali/maricei"!

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Esti femeie de consum?
A) da - il lasi sa te pipaie
B) nu - ii arzi una dupa ceafa, in cap, unde vrei tu sa ii arzi una sa se invete minte ca partile tale intime iti apartin TIE si nu sunt jucatii pentru copii needucati.

| RAY a răspuns:

Daca il lasi va vrea mai mult si tot asa, tu alegi ce vrei asta e nu e frumos parerea mea in fine, eu daca as fi o fata i-as da o palma

| Alcyon a răspuns:

Tu la cei 12 sau 13 ani ai tai, alte preocupari nu ai? Aia e scoala sau bordel?

| Laura927 a răspuns:

Dai un o palma peste ochii daca nu iti place iar daca iti place tot dai o palma peste ochii ca îmi imaginezi ca o face in public!

| RedHots a răspuns:

Da.normal....falus

| banell a răspuns:

Nu-l lasa k dupa o sa vrea si mai mult si din cate vad u nu esti pregatita deloc, si poti ramane cu o trauma tongue>

| Bendurlea a răspuns:

Serios ce intrebari aveti in voilaughing da tu eva lasa-l pe baiat sa se desfasoare ca doar iti place nu.