| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU,deci am un prieten la care țin foarte mult și îl iubesc zic,adică așa simt și da, totul e bine intre noi doi, suntem împreună de 6 luni...dar o chestie am de întrebat,deci mă uitam azi la un tik tok și ziceau mai mulți că atunci când sărută pe cineva nu simt nimic,și ziceau alții că pentru că nu are sentimente pentru cealaltă persoană,și nu știu, nici eu nu simt mai nimic când îl sărut...
voi ce credeți? adică țin foarte mult la el dar gândul că s-ar putea poate sa fie sentimentele mele pentru el false mă neliniștește, habar n-amcrying

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna cu sentimentele tale de dragoste si iubire adevarata si
reala fata de el cam lasa de dorit. thinking

| Vsjsjsjsksksjejejekkw a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Oare poate avea legătură cu vârsta ceea ce simți când...da?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ce te astepti sa simti cand faci asta?
Nu te mai lua dupa ce zic alte persoane in acest caz... sunt curios ce faci cand dai de alt videoclip.

Este relatia ta, TU esti singura persoana de pe planeta asta care hotaraste ce simti sau nu. Daca vrei sa il saruti, il iubesti si simti in tine ca el este, atunci aia este.

In rest la ce sa te astepti? Este doar un sarut cu persoana iubita, ceva ce faceti mereu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Asa se intampla cand doar tii la el, dar nu-l iubesti. Intre voi sunt doar sentimente de prietenie, nu de iubire. Sau... tii la el pentu ca sa il poti folosi ca sa arati ca ai iubit.

| Willis a răspuns:

Nu cred că e vorba de sentimente.
Pur și simplu, chimie.
Nu ai cum să nu simți nimic. Doar nu ești de piatră...
Asta dacă nu cumva îl pupi doar să scapi de el.

| Vsjsjsjsksksjejejekkw a răspuns (pentru Willis):

Nu,adică îmi place să o fac dar nu simt ceva in timpul sărutuluisad