| NebunikBombonik a întrebat:

eu sunt cea din poza. ce parere aveti despre mine? sincer
dau funda :*

14 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Ma cac pe tine

| diesel94 a răspuns:

Nu esti tu fraiero poza asta am vazut-o pe google si acum 3-4 ani

| diesel94 a răspuns:

Cat de naivi puteti fi ...pff nu imi pot da seama ce uratenie esti de te lauzi cu alta fata dintr-o poza.

| diesel94 a răspuns:

Http://www.emaramures.ro/......din-Sighet
Dovada ca esti o urataaaaaaaaaa care se da drept altcineva

| Ezzio a răspuns:

Cecilia Petrovan e tipa sexy -hai sictir ca nu esti tu

| Roll a răspuns:

Sunt invidiosi, nu-i baga in seama. esti frumoasa

cu crengi!

| IceDub a răspuns:

Cred ca mi-ar placea sa vad mai multe poze cu tine, arati foarte bine la prima vedere.

| Claire_8948 a răspuns:

Si bunica'mea stie ca poza e luata de pe net...

| mady_8925 a răspuns:

Bai ce dq va place asa mult la poza asta?!
Am vazut o la multe fete la avatar...WTF?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumusica,dupa fata ta eu as zice ca esti o persoana de treaba,acum eu nu stiu cum te simti u in persoana ta daca ne intrebi asa ceva, inseamna ca ai u o nemultumire, si sa fi foast u urata uratelor crede-ma ca este cel mai bine sa te iubesti u pentru ca dupa ceea ai sa vezi ca te va iubi multe persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ești tu. E luată de pe google. Fata se numește Cecilia Petrovan și a fost Miss Maramureș din câte știu. Parampampammm!

| Alfreda a răspuns:

Esti foarte simpatica :*

| amore_5912 a răspuns:

Draga poza asta am vazut-o si eu p net laughing

| NebunikBombonik explică:

Si chiar daca ai vazut-o pe net nu inseamna ca nu sunt eu