| alexX0otso a întrebat:

Exista vreo sansa de a ramane fata insarcinata daca este virgina?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Exista. Daca se ejaculeaza la intrarea in vulva, prin orificiile himenului prin care iese menstra pot intra spermatozoizii! Asa ca nu va jucati cu focul!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina nu, ca ar insemna sa nu fi avut niciodata nici un fel de contact sexual. Insa am vazut o fata careia partenerul ii ejaculase pe vulva si ramasese insarcinata. Avea himenul intact si nu avusese loc nici o penetrare. Dar spermatozoizii migrasera de pe vulva in vagin si de acolo in trompe.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă a avut contact sexual neprotejat, există şanse foarte mari.
Nu are nicio influenţă virginitatea fetei în formarea unei sarcini.

pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, si inca destule! Poate fi ea si virgina, dar sa aiba un himen foarte permisiv pentru micutii campioni la innot! S-au vazut cazuri si de fete ramase gravide dupa ce au fost mangaiate in zona, dar cu sperma pe degete, si nespalati, "i-au plantat".

Faceti PETTING, cu mainile curate, bine spalate inainte, si aveti mare grija unde si cum are loc ejacularea! Puneti accent mai mare pe mangaieri si sentimente, nu pe senazatiile fizice!

| sakurabutterfly a răspuns:

Doar daca pe prietena ta o cheama Fecioara Maria...

| Angel_4471 a răspuns:

Din pacat da, este posibil. Chiar si fata penetrare o fata poate ramane insarcinata. Spalati-va bine pe maini si aveti grija cum v-a jucati.

| MMadalina a răspuns:

Daca fata a facut sex neprotejat( adica fara prezervativ) da sunt sanse sa fie insarcinatawinking