| alexX0otso a întrebat:

Exista vreo sansa de a ramane fata insarcinata daca este virgina?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina nu, ca ar insemna sa nu fi avut niciodata nici un fel de contact sexual. Insa am vazut o fata careia partenerul ii ejaculase pe vulva si ramasese insarcinata. Avea himenul intact si nu avusese loc nici o penetrare. Dar spermatozoizii migrasera de pe vulva in vagin si de acolo in trompe.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă a avut contact sexual neprotejat, există şanse foarte mari.
Nu are nicio influenţă virginitatea fetei în formarea unei sarcini.

pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, si inca destule! Poate fi ea si virgina, dar sa aiba un himen foarte permisiv pentru micutii campioni la innot! S-au vazut cazuri si de fete ramase gravide dupa ce au fost mangaiate in zona, dar cu sperma pe degete, si nespalati, "i-au plantat".

Faceti PETTING, cu mainile curate, bine spalate inainte, si aveti mare grija unde si cum are loc ejacularea! Puneti accent mai mare pe mangaieri si sentimente, nu pe senazatiile fizice!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Exista. Daca se ejaculeaza la intrarea in vulva, prin orificiile himenului prin care iese menstra pot intra spermatozoizii! Asa ca nu va jucati cu focul!

| MMadalina a răspuns:

Daca fata a facut sex neprotejat( adica fara prezervativ) da sunt sanse sa fie insarcinatawinking

| Angel_4471 a răspuns:

Din pacat da, este posibil. Chiar si fata penetrare o fata poate ramane insarcinata. Spalati-va bine pe maini si aveti grija cum v-a jucati.

| sakurabutterfly a răspuns:

Doar daca pe prietena ta o cheama Fecioara Maria...