| ralucamirabela a întrebat:

help me.crying Sunt cu un baiat de o luna! Distanta dintre noi e de 15 km.In asta o luna nu ne-am vazut decat de 3 ori.nu mi se pare normal.chestia e ca invatam in acelasi oras, dar la licee diferite..si el nu face nici un efort sa ne vedem.adica zice ca are trebaa acasa, sau k nu are cu ce sa plece daca vine sa ne vedem.parerea mea e ca evita sa ne intalnim.Apoi...pe mess nu vorbim, ca nu prea intra..nici la telefon nu vorbim, pentru k el nu are credit, si eu m`am saturat sa il sun.deci nu il mai sun straight face clar! de 5 zile nu am mai vb cu el..am vrut sa vad daca ma cauta si el macar o data.dar nu,.lui nu ii pasa..chiar daca zice ca ii pasa,nu se vede straight face Si faza e ca la inceput mi-a zis ca nu o sa rezit sa fiu intr-o relatie cu el, pentru ca e distanta, el are treaba mereu.( lucreaza mereu cu tatal sau la curte la bunica lui) si nu ne putem vedem.eu am zis ca nu, k nu conteaza distanta si etc.Dar acum ma gandesc sa ma despart de el.dar nu vreau.pt k imi place de el.cand ii aud vocea la telefon, ma simt cea mai fericita.cand ma uit la pozele cu el, simt k e langa mine.si imi place mult k e sincer cu mine si imi place felul in care gandeste.toata ziua mi`e gandu` la el, chiar daca e departe.dar nu vad nici un interes din partea lui.in prima saptamana de cand suntem impreuna, il sunam mereu, vorbeam.si facea tot postibilu` sa intre pe mess sa vb cu mine, cand nu eram pe mess imi lasa mesaje si imi zicea unde pleaca si ce face.acum e altfel..nu mai vad nici un interes din partea lui.chiar daca suntem de o luna impreuna si nu ne vedem des, credeti`ma k tin la el..de cate ori imi amintesc de el (cam mereu big grin ) imi vine sa plang.dar simt k nu mai merge.

1 răspuns:
| milckey16 a răspuns:

Heii stiu ca e cam intarziat mesajul, dar iti zic din propria experienta ca daca chiar iti place de el ati putea vorbi deschis, si sa zica fiecare ce are de zis, ce ii convine si ce nu. Daca te desparti de el, peste un timp o sa regreti si daca o sa il vezi cu altcineva, fie si numai la un suc. Daca mai intalnesti probleme in relatii intreaba-ma