| Anonimu222 a întrebat:

ieri seara am iesit cu 2 fete si inca un baiat in oras. Ei sunt colegi cu mine. Problema este ca mie imi place de o fata dintre cele doua. Si nu stiu cum sa procedezlaughing).O sa iesim in fiecare miercuri in oras.Am observat ca se tot uita la mine, o fi un semn? Dati-mi niste sfaturi cum sa o cuceresclaughing va rog.
Suntem in clasa a 9 a.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă se uită la tine, să te uiți și tu la ea. Dacă vorbește ea cu tine, vorbești și tu cu ea. Așa se cucerește o fată.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana198 a răspuns:

Tachineaz-o, fă-o să râdă, nu-i arată prea multă afecțiune din prima, păstrează și puțin mister, dar cel mai important, fii tu însuți. Succes!