| andrei_3917 a întrebat:

Imi place de o fata dintr-un oras vecin si ma duc in fiecare zi pe acolo, ieri am remarcato e foarte draguta si as vrea sa o abordez, dar problema e ca sunt multe fete acolo si nu cunosc pe nimeni si nu prea indraznesc sa ma bag jn grupu lor pentru ca nu cunosc pe nimeni, cum sa fac sa o cuceresc, ce sa-i zic. plz dati-mi sfaturi, diseara ma duc pe acolo.

3 răspunsuri:
| byutxa a răspuns:

Pai.ast sa fie sg.sau du`te si u cu mai multi baieti si faceti cunwinking. si vbitsi, cere`i id`u d mess thinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la o prietena din grupul ei si o rogi frumos sa iti faca cunostinta cu ea curaj si explici cu sta treaba bafta!

| P3TR3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate.a zis ca ''NU CUNOASTE PE NIMENI'' ce nu intelegi
Cat in privinta ta..Andrei..fi uh insuti.i'ai id.vb mult cu ea..afla ce ii place.winking bafta! happy