| Lallyzz a întrebat:

Imi cer scuze de categorie insa aceasta este cea mai accesata...
Are ceva daca imi dezinstalez the sims 3 din pc si il instalez in alt pc?
URGENTTT! dau funda primului raspuns :*

Răspuns Câştigător
| FrEeBoY a răspuns:

DA! Nu o sa mai ai salvarile de la joc, adica trebuie sa incepi jocul de la inceput...sau poti copia salvarile de la tine din pc in celalalt pc...binenteles asta daca stii cum, dar avand in vedere ce intrebare ai pus, nu cred ca stii. bafta!

3 răspunsuri:
| Andreeutzica a răspuns:

Eu am codul:
B8D5-RUDZ-VH66-QMC4-GSPJ.
Acesta este, deoarece il am pe originalul!
Daca l-ai uitat si da are ceva:o sa creezi iar familii, iar case (n-o sa mai ai salvate familiile si restul)doar daca stii sa-ti salvezi pe al 2-lea pc! Fundita?

| Lallyzz explică:

Stiu ca nu voi mai avea acele familii case etc.Dar stiu sa le salvez happy.
FrEeBoY mersi pentru raspuns.
Andreeutzica multumesc pentru cod dar si eu il am pe cel original happy.Nu ar trebui sa iti postezi codul.

| Lallyzz explică:

Stai asa.Nu am treaba cu salvarile si alea alea.Doar ca am sims 3 original si cica nu merge sa il ai in 2 calculatoare.Mam gandit ca daca il dezinstalez si il instalez in alt pc nu are nimic.Nu va mai lamuresc de ce vreau sa fac asta happy.