| Cduncfujndf a întrebat:

Îmi place de o fată de la mine din liceu. Problema e că am intrat acum clasa a 9 a, și ea e tot clasa a 9 a.
Mi-a atras atenția de prima oară când am fost să fac înscrierea pentru liceu.De atunci mă tot gândesc la ea.
Nu vreau să am îmi mai fac relații, mai ales în liceu sau cu cineva din liceu.
Tot ce vreau e să vorbesc puțin cu ea, ca să fiu și eu puțin mulțumită.
Însă nu știu ce să fac, cum să vorbesc cu ea. Nu vreau să afle că îmi place de ea, vreau doar să petrec puțin timp cu ea.
Sunt foarte confuză, nu știu ce să fac să primesc puțină atenție din partea ei, dacă aș vorbi măcar puțin cu ea, eu una aș fi multumită.
P.s. Vreau câteva sfaturi.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Tu esti fată? Si la ce mod i ti place o altă fată? Esti pe invers? laughing

| Cduncfujndf explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eee...secret! laughing Am pus o întrebare așteaptam și eu un răspuns, nu alte întrebări. Mulțumec pentru nimic!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Sigur ca esti fată.

| Andreeush a răspuns:

Ești pe invers?

| Cduncfujndf explică (pentru CristiDinBucuresti):

Wow! Ți-ai dat seama!?! Felicitări! (sarcasm)

| Cduncfujndf explică (pentru Andreeush):

Am pus întrebare asta, ca să primesc răspunsuri la ea, nu ca să răspund eu!