| OnLy a întrebat:

TPU! Imi place de o fata foarte mult.Cum sa ii spun ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Pai mai intai intri in vorba cu ea,deschideti mai multe sub amuzante,si o intrebi incet incet parerea ei despre tine, daca ii pasa de cutare si apoi daca ii pasa de tine, ii spui incet ca (si) tie iti pasa de ea si apoi ii spui ca tii la ea si daca ea iti zice ca da ca la o prietena tu ii spui ca mai mult decat o prietena si ii spui ca o placi si vezi si tu cum reactioneaza.Eu am facut altfel pentru ca eram in alte circumstante, se facea ca plec undeva departe si am profitat de ocazie si i-am spus...Acum incearca, ia-ti iniima in dinti si spune-i.Nu uita, incercarea moarte n-are iar speranta moare ultima.Deci incearca!winking

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Cu gura oral sau in scris printr-un biletel/scrisoare/mesaj etc. simplu nu?

| albastrualb77 a răspuns:

Ii spui pur si simplu ca o iubesti daca asta simti pentru ea.

| Ktl a răspuns:

Bună.

Nu îi spui că o iubeşti. că o sperii.
Poţi s-o întrebi dacă are prieten. în caz că ştii deja, şi e singură, zii pur şi simplu că o placi. o să îţi spună dacă simte la fel.

În caz că :
• răspunsul e afirmativ - o întrebi dacă aţi putea încerca să aveţi o relaţie.
• răspunsul e negativ - treci peste şi cauţi alta.

Dacă eşti mai timid, poţi face asta şi pe mess.

Baftă. kiss

| Bubbico a răspuns:

Pune si tu un prieten sau intreab-o tu ce parere are despre tine, cum te crede. Apoi du-te la ea si spune-i ca ii sta bine in ce e imbracata, intreab-o cu ce parfum s-a dat azi, ca iti place cum miroase. Arata-i un nor care seamana cu o inima si spune-i ca tie iti pare ca in a sciie numele tau + numele ei. Daca intreaba ce vrei sa spui cu asta spune " jumatate din inima e umpluta cu iubirea care ti-o port eu tie, iar cea de-a douA jumatate o poti umple doar u din inima ". S-au mai simplu : te duci la ea, ii zici ca vrei sa-i zici ceva, o iei de-o parte si ii zici c-o iubesti