| razvan_4238 a întrebat:

Imi place o fata care o iubesc foarte mult.Cum sa o impresionez ajutati-ma.Eu fac fotbal mai fac abdomene acasa in rest...winking ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Fa niste exercitii fizice pe caldura mare, si toarta apa pe muschii, pana iese fum poate o impresionezi.

| Roll a răspuns:

Cheam-o la tine cand faci abdomene

| Addiction a răspuns:

Nu totul consta in aspestul fizic, chiar daca ajuta si asta. Incearca sa comunici cu ea, sa fii amuzant, sa simti de parca ai cunoaste-o de mult timp. Fii increzut, dar in acelasi timp fa-o sa se simta unica. Cred ca asa vei reusi. Succese!winking

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Vezi ce-i place si invit-o undeva happy

| Antonia_4783 a răspuns:

Pai daca esti in priajma ei si unteti intr-o sala de sport poti sa faci freo 40-50 de abdomene si sa iti dai tricoul jos si sa iti torni apa in cam si pe burta atunci te va cosiidera sexy si daca vrei atunci te duci la ea si o inviti in oras cred ca iti acepta propunerea! Succes!