| Cristian_Darius_1999 a întrebat:

imi place de o fata si nu stiu cum sa o cuceresc!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin folosirea unor vorbe cat mai dragute, frumoase. Prin gesturi de tandrete. Prin prezenta cat mai ''insistenta'' in imediata preajma a ei. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa o cuceresti, daca nu arati bine fizic degeaba, daca nu te place.Intri in vorba cu ea si vezi daca e interesata.

| aduk05 a răspuns:

Incerca sa o faci să fie atrasa de tine, povesteste i ce ti place sa faci in timpul liber, fa o sa rada cat mai mult, spune i cuvinte frumoase, etc.