| anonim_4396 a întrebat:

In curand voi avea primul sarut. Sunt cu un baiat mai mare cu un an,care a mai avut iubite( asa imi spune el ). El este primul meu iubit,si nu vreau sa-i spun ca este primul meu sarut.(inainte,cand eram prieteni,ii spuneam ca am mai avut iubit). Ce sfaturi puteti sa-mi dati? Numai cand il vad simt un gol in stomac, inima imi ia razna si pielea mi se face de gaina! As fi recunoscatoare pentru sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Cristynik a răspuns:

Fa si tu ce face el:*` vreau sa zic, lasa.te purtata de sentimente si totul va fi biine, si in legatura cu ce i-ai zis, nu cred ca e necesar sa afle adevarullaughing ocoleste subiectul si atat:* mult succes Funda?

3 răspunsuri:
| YONYELLA2012 a răspuns:

Lasa-te dusa de val el te va indruma mai buine decat oricine...

| Chunji a răspuns:

Si daca ii ce`ar mai fi? mai bine sa-i spui adevarul decat sa-l minti.

| AliiiAlyna99 a răspuns:

Pai totul vine de la sinewinking