| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappymaine merg la ziua unui coleg si eu sunt o fire mai retrasa dar maine chiar as vrea sa ies in evidenta.niste sfaturi ceva?
funda:X

Răspuns Câştigător
| igori001 a răspuns:

Fii mai vesela mai deschisa cu toti si incearca sa faci ce fac toti distreazata la maxim cu toti prietenii...deschide un subiect interesant sau un joc

6 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Imbraca-te elegant dar in acelasi timp atragator / sexy.
Macheaza-te cu o nuanta de albastru pal, da-ti cu mult rimel ca genele sa fie mari, iar ochii tai sa iasa in evidenta. Aplica fond de ten mai inchis pentru ca noaptea fondul de ten inchis se vede foarte frumos. Foloseste un creion de ochi, fa-ti o mica codita la ochi. Aplica un luciu de buze / strugurel pentru ca, daca esti machiata cu albastru + rimel + fond de ten vor iesi toate in evidenta si vei fii absolut superba.
Danseaza cu pasiune, arata ca-ti place sa dansezi vei iesi enorm in evidenta. Zambeste neincetat atunci cand dansezi. Daca nu stii sa dansezi asa bine nici o problema, daca se vede pe fata ta ca iti place numai conteaza. Imbraca-te intr-o rochita / fusta / pantaloni scurti cu cizme sau botine. Daca nu ai rochii, fuste, ia-ti o pereche de blugi cu un maieu alb / negru + o vestuta de blugi / bolero + cizme / botine. Funda?

| Jack a răspuns:

Te urci pe o masahappysmugstrigi :atentieeee :X si te dezbraci smug Assa o sa iesi in evidentahappy!

| alina44 a răspuns:

Sa te imbraci mai sexy decat de obicei, sa te machiezi putin, nu foarte strident(asta nu cred ca e in avantajul cuiva)...sa fii diferita fata de cum erai de obicei. Insa nu exagera. Oricum, important e sa te simti tu bine:* succes>big grin

| adutzadragutza a răspuns:

Imbracate frumos si umplete cu incredere in tine. Iti spun eu ca o sa te simti mai bine ...de acum totul tine te tinehappy

| MiCuLuTsA a răspuns:

Dupa cum spunea anyb 96 ceva mai decoltat nu prea prea nici foarte foarte.cand ajungi servesti ceva de baut un paharel de whiskey dar nu mai mult si treci la dans iti spun alcoolu' ajuta foarte mult la asa cevahee heepropria experientahappy sper ca te-am ajutat pup cyus si distractie placuta

| anyb96 a răspuns:

XD serveste in de acasa ceva alcool si imbracate cit mai sexy(o fusta mai scurta, o coftitza decoltatawinking ) apoi alcoolul isi face traba tongue(dar ai grija sa nu intreci masura)