| Anonim1234567891012131415 a întrebat:

Buna TPU, mi-a intarziat menstruatia 5 zile. Ultimul contact sexual protejat l am avut pe data de 11 martie. ( acum 12 zile) De aprox o zi am inceput sa am secretii roz dar foarte putin. Astazi am facut un test de sarcina dar este negativ. Mentionez ca am 21 ani. Sunt sanse sa fiu insarcinata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Testul de sarcina se face corect DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.

Orice test facut inainte de 21 de zile este inutil si eronat.

| Anaysa26 a răspuns:

Păi dacă ai făcut protejat cum să fi gravidă

| Anaysa26 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat să am niște sângerări roz 2 zile dar nu am rămas