| Ella_9296 a întrebat:

O intrebare in special pentru baieti: Daca, sa zicem, o fata ar vrea sa va cucereasca, ce v-ar placea sa faca? Ce gesturi?

4 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

Sa ma cucereasca din priviri smugwinking

| Shiver a răspuns:

Poi fetele nu pot raspune? Ca pana la urma fetele gandesc la fel.se ajuta mai mult intre ele in fine daca vrei sa citesti sfatul meu e ok daca nu asta e o fata trebuie sa fie directa din toate punctele de vedere pentru ca asta aprekiaza baietii tupeul happy te sfatuiesc sa fi oarecum "perversa" caci asta o sa-ti aduka orice baiat oricum am incercat asta, am reusit am un baiat cu care vb de aproape 2 ani, imi zice in continuu te vreaud ar cine ii baga in seama.

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Să se dezbrace şi să`mi faca un oral =p~=p~

| HeRoOovIc a răspuns:

Sa fie asa mai perversa mai indrazneatabig grin