| هوراس a întrebat:

Bună TPU... prietenei mele nu-i place să se mozolească :-s abia ieri a avut primul sărut cu mine, zice că este scârbos... sunt primul ei iubit. ce credeți chiar nu vrea sau i se pare scârbos thinking ce credeți? fundă

Răspuns Câştigător
| Mrrrrr a răspuns:

Daca esti primul ei prieten e cam normal sa i se para scarbos.In timp o sa se obisnueasca, chiar sa ii placa, nu vei mai scapa de ealaughing
Propune-i mai multe saruturi!

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall Abureala!

| Criiistinutsa a răspuns:

Pai a fost prima data. E normal sa nu-i placahappy.
Cu timpul o sa inceapa sa-i placasmug

| raluk27 a răspuns:

Daca o umpli de saliva pana la nas, normal ca i se pare scarbos laughing

| fxdhtgdjj a răspuns:

Depinde de virsta ei, adic' poate ca nu e gata pentru asta, nu e sigura ca poate sau mai stiu eu big grin