| PixCuGel a întrebat:

Buna tpu.prietenul meu imi stie parola de la mess.intra in yahoo mail si la conversatii vede totstraight face ce pot sa fac sa o sterg sa nu se mai salveze acolo sa nu mai fie nimik.Nu vreau sa-mi schimb parola.

6 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Messenger -> Preferences -> Conversations History si bifezi Do not keep a history of my conversations.-> Ok.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Cel mai bine ar fi sa vorbesti intai cu prietenul tau despre chestia asta.Pana la urma sunt treburile tale, convorbirile tale, pe care nu trebuie sa le vada nimeni, nici macar iubitul(daca nu vrei). Deci, spune-i sa nu mai faca acest lucru.Probabil,el va continua sa o faca.Deci,ce poti face tu este sa schimbi parola, pentru ca daca el iti stie parola, nu poti face altceva.Insa,daca nici asta nu vrei sa faci, iti sugerez ca alta data sa nu mai spui parola ta nimanui, doar unei persoane de incredere(eu cred ca nici macar unei persoane de incredere). Daca nu ai convorbiri care l-ar putea supara pe iubitul tau, sau intimitati care v-ar face sa va despartiti, lasa lucrurile asa si vei vorbi cu el.Totul are e o solutie.Mai cere parerea si altcuiva(rude, prieteni), si apoi vei vedea daca raspunsurile noastre te-au ajutat.Sa ai o zi frumoasa, si sper sa iti rezolvi problema!

| alex0110 a răspuns:

Deschizi mess-ul; apesi la bara de sus pe messenger, apoi pe "Privacy options" si apoi alegi "conversation history" si acolo dai "do not keep a hisotry of my conversation".

| Mirunelu a răspuns:

Pe langa ce s-a zis mai sus, intra si pe mail, la conversations si sterge si de acolo.

| alinutzapissy a răspuns:

Sus de tot ai o optiune numita contacts, iar acolo o sa gasesti conversation history, poti sterge de acolo sau poti intra la preferences la sectiunea conversation history si sa dai do not keep a history of conversationshappysper ca te-am ajutat:*

| Lauurica a răspuns:

Messengerul meu e in spaniola.Nustiu daca intelegi dar sper sa te ajute. Intri la MESSENGER-PREFERENCIAS-HISRORIAL si marchezi prima casuta