| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati ca pun mereu intrebari! Azi dimineata am observat ca putin langa mamelon am ca un fel de cos, e de culoare cu mamelonul.Sa fie pentru că la sanul ala am un sfarc înăuntru și mereu pun mâinile, adică mereu pe mamelon..Nu ma doare, doar cand il apas..Si nu se apropie menstruatia curând. Celalalt e normal
Adică am sfarc înăuntru, dar câteodată e normal (iesit la suprafață) si eu pun mana,si poate de asta am acel cos, sa zic asa.

34 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E doar un simplu cos. Ce atata panica? Pot aparea pe oriunde cosurile si sunt sanse mai mari daca pui mana murdara pe piele. Probabil esti mai sensibila.

| anonim_4396 explică (pentru Aasdfghj):

Posibil,nu o sa mai pun mana, sper sa treaca!

| anonim_4396 explică (pentru Aasdfghj):

M-am speriat ca nu am mai avut pana acum asa ceva. Oare a aparut ca eu cam necajesc mamelonul?
Ma inteapa sanii(ambii) in fiecare zi, acum ma mănâncă sanul drept(la care am coșul).

| Aasdfghj a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai prea multa atentie lucrurilor. Daca ti-ai ocupa timpul cu ceva nu ai mai avea aceste probleme.

| anonim_4396 explică (pentru Aasdfghj):

Dacă va zic ce mai am.
In ultimile 3 luni au aparut toate simptomele de sarcina: greturi matinale (au durat o luna si ceva in fiecare dimineata),sani mariti si ma inteapa in fiecare zi(Nu e de la menstrustie),am ceva tare in sani,dureri de spate in fiecare zi,dureri de cap in fiecare zi, acnee, secretie vaginala abundenta
Orice a-si face nu pot sa trec peste gândurile astea, cred ca sunt gravida, ca cam cancer la san si alte boli.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor, esti fată? Ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cred ca ma cunoaste tot TPU! Sunt fata, am 14 ani!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este coș, este o tumoare. Să nu te sperie termenul. Tumoare în termeni medicali înseamnă umflătură, doar atât.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Aaa.Dar e posibil ca a aparut deoarece eu mereu necajesc mamelonul?
Nu e umflat mamelonul, putin lângă mamelon, nu pare a fi chiar o umflatura

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Arată chiar ca un coș

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Că îl necăjești, de parcă ai fi încă la grupa mică la grădiniță, sigur că nu îi priește.
Doar că din atâta nu crește așa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Si de la ce poate creste asa ceva? Tumoare de aia?
Păi dacă era înăuntru, eu il scoteam mereu afara(mamelonul) apasam pe mamelon...Totusi sper sa fie de la asta si sa nu fie ceva grav, tocmai ce mi-a trecut cu ierbicidul.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ți-ai schimbat contul pe TPU, dar năravul de ipohondrie ba, l-ai luat cu tine pe noul cont.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Nu e un nou cont, e tot ala doar ca mi-am schimbat numele.Ati vazut ce v-am scris acum ceva timp in privat? Eu sunt si aia cu pulsul mare, cu ierbicidul, cu pățania cu cuiul in genunchi, cu sarcina(mai ales cu sarcina), si cancerul la san...si acum cu ceva ciudat lângă mamelon, eu sper sa treaca, incerc sa nu îl mai necajesc

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Acum mă doare sanul ala, si nu i-am facut nimic, sanii ma dor aproape in fiecare zi, câteodată unul, câteodată altul, si nu se apropie menstruatia curând

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știam că ai voie să îți schimbi numele pe cont. Am văzu ce mi-ai scris, dar nu prea pot să te ajut, căci tot timpul pățești ceva, ba un cui, ba un coș.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 50 de lei ca să îți cumperi ceva de pe eMAG? Ca să faci ceva, să scapi de dureri?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Mda...
Poti sa schimbi numele
Aia cu cuiul a mai trecut, nu ma mai doare si nu mai este asa vânat în zona aia.
Acum cu cosul e problema crying

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Cum sa nu am laughing
Orice a-si face nu ma pot liniști, ma gandesc si la ceea ce imi place cel mai mult pe lumea asta, dar degeaba..Eu zic ca durerile sunt de la sarcina ori de la cancer ..Cu simptomele astea înnebunesc
Oare maine ce o sa mai pățesc? crying
Mai ies cu prietenii, cand incep sa ma doară sanii, inventez o scuza si plec acasă sa ma uit ce s-a întâmplat.Eu nu mai pot asacrying

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să te iuți acum în privat.
Voi face ceva pentru tine acum.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Multumesc mult! Ma uit acum, oricum eu stau toata ziua pe TPU sa vad cine imi mai raspundelaughing

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pe mesaj privat. Mai vorbim deseară, căci acum mă grăbesc.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Acum am văzutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing dar nu vreau
Si cand trece?

| BossuldepăBaltă a răspuns:

Ce șmecher, n-am văzut din astea numai in hentai

| anonim_4396 explică (pentru BossuldepăBaltă):

Cee?

| BossuldepăBaltă a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numeste inverted nipple

| anonim_4396 explică (pentru BossuldepăBaltă):

Nu am auzit de asa ceva!

| BossuldepăBaltă a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ai aflat și știi că există și nu e ceva foarte neobișnuit.

| anonim_4396 explică (pentru BossuldepăBaltă):

Eu am un sfarc inversat, nu pot spune ca ma deranjează asa tare, ma deranjează ca sanul cu sfarcul inversat e mai mare decât celălat san si e mai lăsatsad

| BossuldepăBaltă a răspuns (pentru anonim_4396):

E normal să ai sânii inegali (și ai mei sunt inegali)

| anonim_4396 explică (pentru BossuldepăBaltă):

Binewinking
Esti fata?

| BossuldepăBaltă a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate?

| anonim_4396 explică (pentru BossuldepăBaltă):

laughing