| Jack99 a întrebat:

Intrebare pentru femei. Voi iesiti cu tipi care va abordeaza pe retele sociale?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
De pe retelele de socializare ai toate sansele sa pescuiesti smecheri, golanasi, disperati, neadaptabili, sau cu bube in cap, care-s incapabili in viata reala, sa agate pe cineva.
Online, toti pretind ca-s destepti, frumosi si neintelesi, cand in realitate au fiecare ceva de ascuns.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu, am iesit cu vreo 2 3 tipi si nu erau nici 20 % pe cum erau online laughing

| Nume6 a răspuns:

Da. Chiar daca e riscant(risti sa ramai dezamăgita) pentru ca majoritatea isi dau edit la poze, afiseaza minciuni pe retelele sociale sau te mint prin mesaj. Asta se intampla si in cazul fetelor. Sau in cazuri rare ramai surprinsa pentru ca arata chiar mai bine in realitate, vorbeste frumos. Intalnirea e bine sa fie intr-un loc mai circulat(parc, cafenea) sa nu cumva sa dai de un nebun, sau cine stie cum, te astepti la orice. Eu cred ca daca intalnesti pe cineva pe net si va place unul de altul reciproc si nu risti sa va intalniti si in realitate, pierzi o sansa la o relatie care sa dureze.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

In ziua de azi cred ca e inevitabil sa nu ti se intample asta macar o data. Poti da de o persoana super ok sau nu. Dar depinde de tine cui accepti sa dai "curs" Trebuie sa iti dai seama de om dinainte si sa nu te expui niciunui pericol.

| Adry05 a răspuns:

Am ieșit doar dacă au reușit să-mi manifeste interes dar cred că niciodată n-am avut nimic mai mult decât o ieșire cu vreunu din ei.

| Asuganni a răspuns:

În ziua de azi iti este frică nu cum era înainte. Deci nu! Nicodată. Chiar dacă verișoara mea și-a cunoscut soțul pe Facebook happy