| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU stie cinev cum se poate suna pe orange si mesaje cu numar ascuns?

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pentru număr ascuns, adaugi #31# în faţa numărului. De exemplu, #31#074(...).
Iar la mesaje, din câte ştiu eu, nu se poate.

| Laviy a răspuns:

Pai mesaje cu numar ascuns nu poti da. Dar poti sa suni. Pui #31# Inaintea numarului si sunihappy De ex: #31#07xxxxxxxxhappy

| antimulte a răspuns:

De sunat in orice retea se foloseste #31#nr.de tel apelat si se ascunde numarul tau. mesajele nu stiu cum e la Orange, dar la cosmote mergea cu *ri*nr de tel, insa nu intodeauna, uneori aparea, alteori nu...
BAFTA

| BomBonika_9617 a răspuns:

La sunat stiu ca in fata numarului de telefon se crie #31#
la sms. nu stiu da-mi fundabig grin

| Diana1d a răspuns:

Pui #31# inaintea numarului.
De exemplu: #31#0724******.
Dar nu poti sa trimiti mesaje cu numari ascuns, doar sa suni!

| firelord66 a răspuns:

#31# de ex: #31#0745317909

| Cristina505 a răspuns:

Mesaje nu poti sa dai cu numar ascuns.dar poti sa suni.inainte sa suni pe cineva, editezi numarul si scrii in fata #31# - de exemplu #31#0749... funda?

| anonimutz a răspuns:

La sunat pui #31# iar la mesaj pui *xc# dar s-ar putea sa iti mearga de cateva ori!winking

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pui in fata nr`lui care vrei sa il suni cu nr ascuns:#31#

| DanaCherry a răspuns:

Trebuie sa pui numarului de telefon : #31# in fata big grin Funda?

| Конфетка a răspuns:

POti suna cu #31#06XXXXXXX.tongue
fundita?

| iulykutsa a răspuns:

Trebuie sa scrii inaintea numerului de telefon din Orange #31#. Exemplu:#31#074... si mesaje nu potri sa dai cu numar privat

| alinush_4201 a răspuns:

Buna! inaintea nr. formezi #31# si nr.