| drive a întrebat:

Buna TPU sunt baiat am 16 ani si sunt virgin, ma masturbez si as vrea sa nu mai fac astea si sa scap de virginitate dar nu stiu cu cine ca nu pot sa ma duc la o fata sa ii spun buna vrei sa ne... si este rau daca sunt virgin la varsat asta?

2 răspunsuri:
| Seba2013 a răspuns:

Invata sa iti controlezi impulsul.
Cand ai invatat, axeaza-te prima data pe iubire.

Nu pune prioritate pe sex, pune pe iubire.

Atunci cand ai castigat iubirea...o sa ai se sexul.
Atunci sexul o sa fie mai sanatos, pentru ca cine te excita este langa tine si te iubeste.
Dar daca tu incepi sa cauti prima data sex...o sa te tensionezi, pentru ca fetele nu fac sex din prima.

| KMaddieK a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. Mai intai fa-ti o relatie stabila, acest pas va veni de la sine.