| mariusl a întrebat:

sunt baiat si ma masturbez. inca virgin. credeti ca e ok? as vrea sa vorbesc cu o fata care se masturbeaza si ea, dar serios. am vazut multe raspunsuri pe TPU, dar multe sunt in gluma date. idul e marius8l

Răspuns Câştigător
| Foxilikkkă a răspuns:

Buna happy
Sa stii ca nu toate raspunsurile de pe TPU sunt in gluma, poate doar la unele intrebari care sunt si ele la randul lor in gluma sau stupide happy
Dar de ce vrei sa vorbesti cu o fata care se masturbeaza daca tu esti baiat? confused De ce nu vrei sa vorbesti cu un baiat care si el la randul lui se masturbeaza?laughing Toata lumea o face.happy
Si ca sa iti raspund la intrebare, da e foarte ok sa te masturbezi, chiar daca esti virgin, e in regula, dar nu-ti fa o obisnuinta din asta, nu exagera, asta te poate afecta si fizic si psihic.
Daca te masturbezi normal(o singura data la 2 saptamani, chiar 3 laughing ), te poti masturba linistit, e ok! happy

7 răspunsuri:
| blue-star a răspuns:

Ma ce intrebari mai pui si uh... da eu cred ca ai pus intrebarea numai ca sa iti faci id-ul public si sa ai cu cine vb. app:vedeti aia care i-ati dat add. el sta mai mult pe invi

| Foxilikkkă a răspuns:

@ mariusl, pai daca se presupune ca stii despre baieti, de ce ai mai intrebat acest lucru?big grin Ca doar esti baiat, deci stii despre efectele masturbarii la baieti.In fine, eu iti multumesc pentru apriecere tongue!
Numai bine big grin

| aisha01eu a răspuns:

Da. Si la fete pentru ca asa isi cunosc mai bine corpul si se mai si simt bine. happy

| EleNa_7853 a răspuns:

Da si eu ma masturbam de pe vremea cand ink eram virgina iar dupa ce mi0am inceput vita sexuala nu a fost nici un fel de pb doar ca mai bine kuta o partenera asa e mai placut

| EleNa_7853 a răspuns:

Si eu ma masturbam cand eram virgina si asta nu mi-a afectat cu nimic viata sexuala. I-ti recomand totusi sa o faci cu o partenera e muuuuult mai placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, poate conversam si noi ID-meu este oddete_xoxo! Ti-am dat add!

| mariusl explică:

Hmm, pentru ca despre baieti se presupune ca stiu nu?