| DeeepEyesClau a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat, care se comporta extrem de dragut cu mine. E un tip matur si educat, deci probabil nu sunt o exceptie. Pana acum n-am avut ocazia sa-i spun ce simt, dar probabil ca as avea curajul sa o fac, daca am fi singuri. Sunt aproape sigura ca nu are prietena, dar problema e...cred ca ii place de o fata. Nu o cunosc, dar el ii pune tot timpul muzica pe facebook cu versuri de genul "you're my drug", flirtreaza cu ea etc. Ea nu prea pare sa raspunda, cel putin nu pe facebook.

Ma simt groaznic. Credeam ca el e totul, ca e perfect. Urasc sa fiu geloasa si urasc faptul ca, atunci cand credeam ca ne-am apropiat mai mult si speram ca poate-poate avem o sansa, a aparut asta (ma rog, flirta cu ea de mai demult).

Va rog, dati-mi un sfat. Nu stiu ce sa mai fac sad

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca iti place de el si el iti va zice cu cine vrea sa fie.

| ignore a răspuns:

Pai daca tear fi placut nu sar mai fi dat l ea. e clar ca o place de multa vreme si asteapta sa fie cu ea intr-o zi.eu cred ca tuh ai inteles gresit comportamentul lui frumos fata de tine. tuh crezi ca daca un b e amabil cu tine te place da nu e asa si pana l urma ce ai fi vrut sa te injure se comporta frumos cu tine l fel ca si cu restul lumii insa cu ea flirteaza ce e altcevawinking gasesesteti altu da numai te indragosti de o imagine