| anonim_4396 a întrebat:

Sunt si eu in dilema...am cunoscut un tip de curand pe care il plac mult dar are iubita de vreo 2 luni de zile! Vorbim pe mess si pe facebook el imi vorbeste cu draga si imi face complimente des! faza nasoala acum incepe... ultima data cand ne-am despartit el avea pus pe facebook "intr-o relatie"cu respectiva si imi lasase mesaj pe mess ca vrea sa vorbim etc iar acum cand am intrat pe facebook trecuse de la intr-o relatie la "singur" iar asta m-a debusolat unpic si tin sa mentionez ca a sters si toate pozele cu ea si ei doi impreuna ce le avea postate! Eu in mintea mea ma gandeam ca s-a terminat relatia si ca am drum liber la tip dar surpriza cand dau sa vorbesc cu el tocmai adaugase poze noi cu el si iubita lui de 1 mai (moment debusolare maxima) el si in prezent are "singur" pe facebook! No problem caci dau sa vorbesc cu el si ma intampina cu niste replici acre si urate rau ceva in genul "meltean" laughing si cu un drum ma si blocat, m-a scos de la prieteni(WTF?!)Acum am luat legatura cu el si mi-a zis ca iubita lui vorbise cu mine atunci si tot ea m-a blocat(cred ca tipa are o problema grava cu gelozia) ACUM DACA ATI REUSIT SA CITITI PANA AICI SI DACA DEJA ATI GANDIT WTF?! IMI SPUNETI SI MIE CE INSEAMNA TOATE ASTEA? mentionez treaba e serioasa acum pe bune toate pers implicate au undeva la 25 ani

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Mirco a răspuns:

Adica si tu ai undeva la 25 de ani? pai in cazul asta ar trebui sa stii ca ceea ce face el fac marea majoritate a baietilor cand cunosc o fata frumoasa si ea stie dinainte ca el are o relatie dupa ceva timp face tot posibilul pentru ai da impresia ca nu mai are nici o legatura si ca de fapt tu ai fi vorbit cu aia de unde prosteli de 2 lei eu zic asa ca iubirea nu se cerseste iubirea se castiga daca el nu te place nu-i un capat de lume sunt destul de multi baieti singuri care ar vrea sa cunoasca pe cineva, daca ar avea cea mai mica intentie sa fie cu tine ar face si el ceva, atat timp cat nu face nici tu nu ai vre un motiv sa o faci (asta daca nu vrei sa te rogi de el ), bafta maxim si nu uita love is in the air.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca la 25 de ani te ghidezi dupa facebook pentru a-ti face o relatie, e grav si foarte ingrijorator!
Posibil sa fi exagerat varsta, de teama ca ai putea fi ironizata, pentru ca mai mult de 17 ani,din ce postezi,n-ar trebui sa aveti.
Acum,gandeste-te putin.
Viata ta acum e curata si linistita,fara vreo complicatie.
Crezi ca e corect fata de tine sa te complici cu un tip implicat in alta relatie?
Pentru ca, are sau nu probleme cu gelozia, iubita lui exista, are acces la contul lui si face tot ce poate ca sa-l pastreze!
De ce sa-ti bati cuie in talpi singura?
Orice relatie incepe cu o simpatie reciproca, intre doua persoane neangajate in alte...simpatii.
Altfel,e pierdere de vreme si urmarea e o dezamagire totala si-o complicatie in plus.
Esti tanara, libera, frumoasa.
Nu stiu de ce tii mortis sa opresti un taxi ocupat, cand cele libere sunt cu duiumul!
Nu-ti fa rau singura, cauta altul.

| shadow72 a răspuns:

Ca ai vorbit cu gagicasa sau l-a aflat gagiksa si l-a pus sa aleaga...simplu
app a ales-o pe ea

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Nu cred ca mai ai sanse la el cel putin momentan dupa tot ce s-a intamplat prietena lui are ceva cu tine tu continua pana la urma va fi al tau cu siiguranta persevereazawinking Succes!

| skypy007 a răspuns:

Lasa-l in pace mai exista si alti

| b33a a răspuns:

La 25 de ani sa faci chesti tampite ge genu asta e cam aiurea laughing! Dar eu iti sugerez sa abandonezi ca ai tot viitorul in fata si poti sa ai baieti de 10 ori mai buni de cat e el! Are o viata prea complicata si nu merita sa te agiti si tu ca restul tipelor in jurul lui! Un baiat care te place si te vrea cu adevarat o sa alerge el dupa tine nu tu dupa el!winking Bafat mult si gandeste-te la ceea ce ti-am zis! :*

| SongokuJR a răspuns:

Imi dai si mie fb tau?rolling on the floor

| lore3tina a răspuns:

Eu nu inteleg un lucru. Tu ce cauti in relatia lor? Chiar nu iti poti da seama ca esti cam in plus? I mean, are prietena si chiar nu conteaza de cat timp ca tot iubita lui e. Tie ti-ar placea sa se bage una intre tine si iubitul tau? Normal ca nu. Nu e corect sa spui ca are probleme grave cu gelozia, e perfect normal ca ea sa fie asa daca tu nu-l lasi in pace. Sau vei veni tu sa-mi spui ca nu te lasa el. E baiat destept crede-ma, incearca din ambele parti pentru amuzamentul lui iar tu ca o gasculita o iei de buna. Greseala e la tine, nu-i mai raspunde. Gaseste-ti altul fara obligatii. Ai si tu o demnitate, ce naiba? 25 de ani poate au ei, dar tu sigur nu aiwinking Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fir-ar viata lui de Facebook ca o sa ajungeti sa va combinato doar dupa pozele vazute pe Facebook. Intreaba-l pe el daca e singur sau nu, nu te mai lua dupa ce scrie pe Facebook ca acolo mai face si panarama lumea.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca e bine sa treci la relatii mai serioase, iar acestea nu le descoperi online.Acolo fiecare spune cine ar vrea sa fie, nu cine este in realitate.

| OfataOarecare1 a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Ne cunoastem si in realitate...