| Keepitpink a întrebat:

Unde pot gasi laptop hello kitty de vanzare in Romania? vreau sa imi iau unul neaparat oricat ar costa imi dati ceva link va rog.

3 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Sfat, daca tot iti iei laptop macar cauta unul care sa fie cat de cat performant... (desi nucred ca ai nevoie de asa ceva pentru ca nucred ca folosesti programe/jocuri cu cerinte mari ) big grin dar in caz ca folosesti ai grija ce piese alegi la laptop happy succes

| hiphopgirl a răspuns:

Un laptop hello kittty este destul de bun il poti gasi la fabrica acolo sigur{de laptopuri}.