| SabbySabbynutza a întrebat:

Buna TPU.:*:*:*:*Va rog frumos imi puteti spune daca maine adica joi se face scoala in judetul ilfov?confused[scuze de categorie dar este cea mai vizionata si am nevoie sa aflu urgentsad]pup:*

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Da, maine se face scoala.

http://www.edu.ro/index.php/pressrel/16464

| Chauderitza a răspuns:

Da. Se face.

| justme4yours a răspuns:

Eu sunt din buzau.un alt judet afectat de zapada si stiu ca scolile de acolo si de aici au fost inchise ieri si azi... dar te poti orienta si dupa vreme... numai e viscol,,, e soare(chiar daca e frig ) e clar ca maine ne paste trezitul de dimineatalaughing

| yoonny a răspuns:

Se face eu tot din ilfov sunt si am sunat-o ieri pe diriga si mi-a spus ca mai avem liber doar astazi si de mine incepe scoala...sunt din popesti-leordeni

| SabbySabbynutza explică:

Yoonny si eu sunt tot din popesti.La k scola esti? Io la nr 2.

| SabbySabbynutza explică:

Va multumesc:*.