| mytzzy_8364 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri pentru niste o fata care se da tare in fata mea si vreau sa-i arat ca eu'ss mai tare.

si daca nu va sparati dati-mi si niste sfaturi sa o conving ca eu sunt tare si ea este un kakat

kel mai tare rasp are funda si +vottongue

9 răspunsuri:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Pentru,,niste" o fata nu prea stiu

| theone100 a răspuns:

Pai,arata-i ca esti tare prin gramatica(aici esti cam slabuza).
Nu are rost sa demonstrezi la nimeni nimic, si asa unii tot pe a lor o tin

| vlaaddd a răspuns:

rolling on the floor tu esti mai tare?

pai prin simplul fapt ca tu iti doresti sa fi mai tare ca ea nu o sa ai niciodata ocazia.

Cheia este: indiferenta.

| pedobear_1294 a răspuns:

"si daca nu va sparati dati-mi si niste sfaturi sa o conving ca eu sunt tare si ea este un **** " - Deci vrei sa minti?

| Angiutssa a răspuns:

Ahh.Nu stiu sfaturi decat pentru niste un baiat.Imi pare rau.Totusi exista o chestie pe care as putea sa ti-o zic:mai invata si tu romana aia, ca te bate rau.

| BlueHusky a răspuns:

Pai ori esti ori nu esti... daca nu esti vezi si tu care e "cel mai tare" din liceu sau zona adiacenta... te bati cu el daca castigi esti "bun" daca pierzi macar esti suficeinet de "nebun" ca daca vrei sa fi "tare" asa din vorbe. esti. degeaba.

| LickyTongue a răspuns:

Cat de penal poti fii?happy, sper sa lesini.

| StefanJobs a răspuns:

Draga mytzzy, daca doresti sa iti afirmi suprematia incearca sa captezi cat mai multi masculi de partea ta. Organizati un concurs de facut dragoste. Nu uitati protectia. Cine ramane insarcinata pierde, ca e fraiera!

| Alexandra_7380 a răspuns:

Mai intai invata sa vorbesti romana
si dupa mai discutamlaughing