| xoxo_3814 a întrebat:

Buna TPU:*! Hai mai mai dati-mi si mie niste statusuri de indiferenta pentru baieti NOI! Dau funda pentruu cele mai bune iar pentru celelalte vot:p!

2 răspunsuri:
| Deathx a răspuns:

Hei!happy
Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

Da, esti unic, dar nu mai esti unic pentru mine…

Niciodata n-am sa fiu eu cea care se-ntoarce.Intotdeauna o sa spun prima "Lasama-n pace!""

"''Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?''"

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te mai ierte"

Am ales sa traiesc discret in fata taa` Nu ai nevoie sa stii ce se intampla cu viata meaa

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.

Fiecare minciuna de-a ta, e din ce in ce mai jegoasa

Am ramas aceeasi Fata de care stiai si-atunci``.Dar acum nu mai sunt Papusa pe care, când n-o vrei.`o arunci

Te va privi de sus caci pentru ea esti DUS, de-acum o vei visa. Dar nu o vei avea.

Vi • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna`!

E timpul sa facem lucrurile asa cum le fac baietii : amageste.i si paraseste.i!

Iubestema acum cand te iubesc si eu caci focul stins odata se aprinde foarte greu

Mobilu` pe silent. E? ti derbedeu. Iar le-ai dat la târfele alea numarul` tau.

Am o mie de defecte in fata unor proasete care se cred perfecte...

Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

funda?!big grin

| YourSweetAngel a răspuns:

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru :::ma-i lasat sa plec

Ce iti face el tie fa-i si tu lui sa invete ce nu e in stare sa pastreze sa vada la altu' care stie sa aprecieze! happy

Pot sa fiu dura sau sa indur, sa tac sau sa injur, sa te scuip sau sa te fac sa te scuipi singur

am 2000 de motive, ca sa fiu cum vreau sa fiu!

Daca pentru tine sunt un nimeni, sti pentru cati as putea fii tot?!

•Stai. Te uiti la poze. Dar n`au nici un efect. big grin In schimb. Dk inchizi ochii. Mereu iti aduci aminte de cel mai frumos moment!winking :X love struck

Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!winking

Dorul e rezumatul perfect a ceea ce contează cu adevărat în viaţa ta.

Dk cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte

Am invatat sa visez.Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi.Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …Dar o accept asa cum este...

Tu spui ca mai uitat desi traiesc la tine in minte, te minti si acum...desi iti e dor ai pus orgoliul in fata sentimentelor.

SimpLa.in ceL mai cOmplex mOd. timiDa cu un tuPeu fantaStic. eneRgica intr'O lene nOtOrie.zaPacita La cel mai serios mOd.peSimtista in cel mai Optimist mOd pOsibil.Rea.dar tOtushi buna.

Se intampla in viata sa iubesti dar sa fi ranit. iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot dar amintirile sunt mereu in inima ta aducantu-ti aminte ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta.

prietenia inseamna sa fii alaturi de prieteni nu cand au dreptate ci atunci cand gresec