| xoxo_3814 a întrebat:

Hey TPU:*! Vreau si eu mai mute statusuri de indiferentaa`love strucklove struck! Pentruu` baieti:p! Dau fundoiuu` restuuu` vot:p!

3 răspunsuri:
| lavinia_3755 a răspuns:

Pai ar merge astea scurte:
dispari'
prezenta ta imi face inima indiferenta
nu reprezinti nimic pentru mine
sun fericit sa spun ca...numi pasa
sa ajut nu ma intereseaza

| Iuli_9028 a răspuns:

Va veni odata vremea cand in urma vei privi, vei vrea sa reinvie toate, bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine niciodata ...numai amintirea spune ca asa a fost odata /.

multi sunteti in stare sa cuceriti o fata, dar putini sunteti in stare sa o tineti langa voi

Mereu vei cauta la o alta ea ceea ce adorai la mine candva

sper ca te-am ajutat:*:*

| pUsToAiK_5349 a răspuns:

1.Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
2. iubeste'o nu'mi pasa pastreaz'o de tot iar pe mine priveste'ma si LINGE'TE PE BOT
3. o sa vina ziua cand vei spune : eu sunt pentru tine nu pentru alta...iar eu cu lacrimi in ochi iti voi spune : ai fost pentru mine, acum fi pentru alta`
4.Lumea in care ma invart va ispiti mereu si poate voi gresi din nou Eu nu fur inimi LE PRIMESC CADOU!
5.M-a avut si m-a pierdut. Acum ma vrea nu se mai poate. Oricare va fi 'ea'... Nu va purta amprenta mea!
6.Ei nu ii pasa de masini, chestii! E indiferenta! Poti sa o legi de pat cu catusele! Tot e independenta!
7.N`am uitat niciodata j0cul, dar tuu` ai uitat ca eu sunt asuu` sh tuu` p0pa pr0stuu`!
8.La ToTzY Va place FrUmUsEtEa iNeRiOaRa, Dar mSi sTiU ca ToTzY mUriTzU DuPa aMbAlAjE!;-)
9.Te laSs in s0spanSs.intr`0n c0ntinuu balanSs_Lo0mea in care traiesti e plina de zdrentse.Eo0 n0`s printre ele ren0ntsa la aparentse!
10.Ea simpatica foc, tu simpatic deloc. Ea o tanti de top si d`asta practic iei foc. O plac baieti mai buni ca tine, mai mult ca tine. Mai mult de`atat sti ca tipei ii convine
11.Stiu că ai vrea să ţi se mai deschida usa, că să-ţi vezi păpuşa!"

fundita?;-):-D si sper ca ti am fost de ajutor :*