| anonim_4396 a întrebat:

Buna trebuie sa fac un eseu de 2-3 pagini despre "Colectarea selectiva este datoria tuturor" trebuie sa scriem despre:deseuri, cum sa reciclam sa colectam si sa ingrijim plz orice idee am nevoie de ajutor plz pana maine va rog ajutati-ma (scuze pentru categorie) dar am nevoie repede

Răspuns Câştigător
| Laura_2393 a răspuns:

Incearca sa cauti:
- Cum colecteaza celalalte tarii deseurile in comparatie curomania
-In cate categorii se impart deseurile
- Unde ajung acestea
- De ce trebuie sa protejam natura de deseuri
- Ce ar trebui sa facem fiecare pentru o lume mai curata
- Cateva actiuni de colectare a deseurilor
- Concluzi Dece crezi tu ca este datoria tuturor colectarea selectiva a deseurilor
Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes la eseu!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laura_2393 a răspuns:

De ce nu cauti pe google?

| blondabex a răspuns:

App am uitat dau funda big grinbig grinbig grin

| blondabex a răspuns:

Pai eu vam cerut doar nistee ideei pentru ca asa puteam sa caut si in cartii dar n-am timp si pe google imi da doar despre poluare si nu ne trebuie despre asa ceva decii ...va rog

| magda2454 a răspuns:

Exista carti, pixuri si foi pe care sa faci un eseu, asa ca treci la treaba.