| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Acum 5 zile m-am culcat cu prietenul meu pentru prima data după 5 luni. M-a durut foarte tare și ne-am oprit înainte să își de-a drumul. Apropo actul sexual a durat în jur de 20 de minute, deoarece m-a durut foarte tare și l-am oprit. Am făcut-o fără prezervativ. Întrebarea mea este, am rămas însărcinată? Țin să precizez că o zi mi-a curs sânge precum ar fi fost o zgârietură, oare pentru că m-a durut atât de tare și vaginul a modificat schimbări? Vă rog din tot sufletul ajutați-mă sad

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca ai ramas insarcinata si sangerarea asta e dovada ca nu mai esti virgina

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi dacă nu si a dat drumul, nu ai cum să fi insărcinată, iar sîngele a curs probabil nu m ai esti virgină.

| alinutz16 a răspuns:

Draga mea galeata...Caca-te mai des!big grin