| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o problema cu prietenul.sau fostul meu prieten.
Ieri am iesit impreuna cu mai multi prieteni, a vazut niste mesaje primite de la un amic [ mesaje simple.nu intime.nimic. happy ]. Prima oara se suparase putin. dupa isi revenise. Dar toata ziua nu ma pupat, nu m-a luat in brate, chiar ma evita cand incercam sa o fac eu.
Bun. Dupa el a plecat cu baieti, si nici "pa" nu mi-a spus. M`am suparat.Si am plecat de acolo in fuga...[ei inca erau acolo.doar ca la cativa metri mai in fata, si m-a vazut.nici nu a venit dupa mine].
Dupa am mers acolo unde era el [m-a chemat o cunostinta], i-am spus ca (virgula) cu mine numai are ce discuta, m-a intrebat de ce, i-am spus...si nimic.Cand sa plec l`am intrebat daca ma conduce, si prieteni lau intrebat daca joaca fotbal. El a zis "nici una nici alta.".straight face eu nu ma suparam daca ramanea la fotbal. dar nici nu ma pupat sau ceva.
Am plecat suparata.Lam sunat sa-l chem sa vorbim.si nu a venit.

Deci sincer, nu stiu ce sa fac...
A fost si vina mea, cred. Dar totusi, se comporta asa cu mine? straight face ce sa fac?
Sa`l las sa vina el la mine? Sau ce?sad
Multumesc! >big grin

5 răspunsuri:
| lilstar a răspuns:

Dc sa fie fata vina ta? El nu stie ce vrea. Si eu am patit ceva asemanator ma rog nu din cauza sms-urilor din cauza unu prieten din gasca nu stiu care dintre ei i-a zis niste minciuni...lalala ceva asemanator ca la tine. Eu si acum am nervilaughing da ce sa fac asta e. Poate va impacatibig grin
Baftabig grin

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Sincer si eu am patit ceva asemanator dar acolo a fost vina mea ...ma rog sa trecem la subiect in locul tau eu l-as suna sau i-as trimite un mesaj sa vad daca ar mai vrea sa fie cu mine(cu tine) eu nu vad un motiv in povestea ta in care sa se supere asa tare pe tine

| Nic0L a răspuns:

Dc sa fie vina ta. el s-a suparat. mai ales daca il cunostea pe tip. si eu mai fac asa da. imi revin cand vad ca el vine la mine cu. pupaturi si alintaturi. da el? :-| cum sa reactioneze asa nu stiu cred ca ar fi bine sa nu ii mai dai nici un semn de viata. si sa vezi el ce are de gand :*:*:*

| ANoNim_7814 a răspuns:

straight face. lasa'l o sa vina singur pentru ca daca s-a suparat doar dintr'atat inseamna ca inca mai tine la tine.
deci daca mai tine la tine...asta e. o sa vina...happy
si singur
atunci vroia sa se dea si el zmeu de fata cu prietenii luiwinking
toti fac astastraight face
99% se va intoarce la tine.
sau va incerca sa te faca geloasa si elhappype tine
si de unde pana unde sa vada mesajele? ti'a umblat in telefon?laughing
pai cine e el?raised eyebrows
ma rogoh go on
toti baietii sunt la fel...
raspunde'i si u cu aceias moneda pentru ca altfel va crede ca vrei din tot sufletul sa te intorci la el si pana la urma ii vei cadea la picioare
happy
bafta happy
sper ca ti'am fost de ajutorlaughing
:X:X:X

| Ciuƒix a răspuns:

Eu sincer asta as face. u l.ai rugat sa vina daca nu a venit... asteapta sa ia si el o decizie daca ii pasa sau nu si sa vina la u.