| annonimus a întrebat:

In seara de Inviere, am fost la biserica cu un grup de prieteni. In acest grup se afla si fostul meu prieten. Dupa Inviere am facut un gratar. Baietii au baut incat sa-i ameteasca destul. Fostul meu prieten a venit la mine si m-a luat in brate, m-a pupat... si tot asa. Eu am raspuns. ne-am sarutat. Apoi acesta s-a luat la bataie cu un alt baiat. Am incercat sa-l linistesc, l-am luat in brate, i-am spus sa se calmeze. Intr-un sfarsit mi-a spus sa nu ma bag, si am plecat acasa. A doua zi l-am intrebat daca s-a mai batut, mi-a raspuns, insa apoi m-a intrebat daca eram si eu straight face. i-am spus ca da. si am plecat. Ce sa cred? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| СЛивка a răspuns:

Am fost si eu in situatia ta.Credca era ametit dea binelea daca nu tin e minte ca ai fost si tu, sau doar se preface ca nu stie si nu tine minete nimic.Credema e mai bine sa-l uiti. daca face asa de acum peurma ce va fi.ma bucur ca nu ti-e greu sa-i zici fostul.fii bravo.nu ceda in plasa lui.bafta.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic, Doar nu ai sa mai discuti cu un barbat care isi bea mintile, se bate si uita ce a facut. Astia sunt pleava societatii, fereste-te de ei.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fostul mai este încă prezent!
De ce?
Pa, pa.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Povestea asta nici nu ma intereseaza pentru ca sunt scarbit. Va duceti la Inviere, apoi va duceti la gratar si la baut? Sunteti varza! Mai lipsea un gang-bang! Generatie pierduta! Poti sa-mi dai stupid si ce vrei tu...

| Kalyn a răspuns:

Era beat si a cedat tentatiei, apoi a incercat sa se prefaca ca nu isi aduce aminte din cauza bauturii...crede-ma intotdeauna iti amintestihappy

| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Acesta se batea cu un baiat si pe tine nu tea observat pentru ca se bate

| GoGu_1242 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic decat sa il lasi balta. probabil era beat.=)