| Ana12234 a întrebat:

Bună tuturor. Aş dori sa aud parerile altor oameni. Îmi place de un baiat de mult timp. Am observat ca in ultima vreme îl vad doar cu ochii pe mine, se comporta frumos, mă ajută, se interesează tot mai mult de viata mea personala, cu cine vorbesc, mă atinge "întamplator ", dar in acelaşi timp ma supără, îmi zice nişte cuvinte care mă afecteaza. Poate sa aiba sentimente față de mine sau doar de foloseşte de mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vorbeste cu el in mod direct si pune-l in situatia de a-ti raspunde fara ocolisuri la intrebarea ta privind dorinta de a deveni mai mult decat niste simpli buni prieteni. Doar sa il vei obliga sa-ti raspunda in termeni concreti. Bafta! Succes!

3 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

Posibil sa te placa. Intreaba-l sau pune un amic / o amica sa o faca pentru tine.

| str1tz123 a răspuns:

Atata timp cat nu e psihopat il poti aborda. Multa sanatate!

| denismarebelengher a răspuns:

Habar n am, vezi si tu ce faci. sper ca te am ajutat fundita?