| xLemonish a întrebat:

Urgent! Voturi si funda. deci am un aparat foto kodak... si de vreo o saptamana nu face pozele clare adica se vede in ceata. este setat cum este mereu. m-am uitat pe gemuletul acela si este curat adica nu cred ca din cauza lui nu ies pozele clare. de ce s-a intamplat asta? cum pot repara fara sa ma duc la un centru de reparatie? va rog e urgeeeeeent. poate vi s-a intamplat si dvs si ati umblat la setari sau ceva. merci anticipat. kiss

1 răspuns:
| MatiesIonut152212 a răspuns:

I-a carcasa de la telefon si sterge cu spirt tot telefonulwinking