| anonim_4396 a întrebat:

V-am povestit ca tot vorbesc cu un băiat. Acum 2 săptămâni ne-am întâlnit. A venit la mine la tara. Am stat și am povestit. Într-adevăr avea emoții. Vorbim în continuare prin mesaje. S-ar putea sa ne vedem săptămâna acesta. Oricum. Imi place de el dar uneori îmi da impresia ca vrea doar sa se culce cu mine. Adică m-a întrebat ca daca vreau sa fac sex în mașină, sa ii trimit mesaje sexy adică ce as vrea sa fac cu el sau mai știu eu ce. Când l-am întrebat ca de ce îmi zice astea si la început nu era asa a zis cq ce impresie îmi făceam și ca acum ne cunoaștem mai bine și își permite. Sunt normale astfel de mesaje? Situații? Mulțumesc

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu vrei nunta cu acest baiat? toate vreti sa fiti mirese, eu asta vad

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu ii permiti asemenea mesaje, el, considera ca este normal ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, daca cunosti persoana destul de bine iti permiti sa trimiti astfel de mesaje. Acum depinde si ce vrei tu, depinde si ce are el in cap. Tu poate vrei relatie...el one night stand...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E clar el vrea sex nimic mai mult, nu isi doreste o relatie.

| Odetto83 a răspuns:

Cati ani ai? ..presupun ca la varsta asta relatie sunt mai mult de dragul de,, a fi,, intr o relatie...

| anonim_4396 explică (pentru Odetto83):

23 de ani am.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

La varsta ta de 23 de ani chiar nu reusesti sa-ti dai seama ca respectivul doreste doar sa ti-o traga si nimic mai mult. Intrebarile si apropourile lui sunt cat se poate de clare,,, citete" chiar si pentru o,, analfabeta'' in sex.big grin