| 354 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de aproape 2 saptamani, ne intelegem bine, vorbim pe mes, la telefon, pot dezbate orice subiect cu el insa problema este ca nu ne intalnim, el lucreaza si uneori vine seara foarte tarziu acasa, dar acum a fost pastele si tot nu mi-a zis sa iesim pe undeva, eu l-am intrebat in legatura cu intalniriile si mi-a zis ca mai intai vrea sa ne cunostem mai bine ceea ce eu nu inteleg de ce daca suntem impreuna, de fapt ce vrea sa cunoasca mai bine la mine? ne-am intalnit doar o singura data si am stat doar 20 de minute, dupa care s-a dus acasa pentru ca trebuia sa se trezeasca devreme a doua zi. Acum intrebarea mea este de ce credeti ca nu ne intalnim? eu am impresia ca ascunde ceva (excludem ca ar mai avea pe cineva, pentru ca stiu sigur ca nu are )Am uitat sa specific ca ne cunoastem de mult timp!

11 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Probabil nu e sigur ca vrea o relatie cu tine

| 354 explică (pentru AndaWest):

Pai mi-a zis ca vrea sa aiba o relatie cu mine, l-am si intrebat si vrea, deci nu asta este motivul!

| AndaWest a răspuns (pentru 354):

Nu cred ca cineva ti-ar tranti in fata ''vezi ca nu vreau sa fiu cu tine''. iti da de inteles

| AndaWest a răspuns:

Eu unu cred ca nu prea te place si te tine ca "back-up plan". oricum in loc sa ne ceri noua pareri mai bine il intrebi direct ce si cum ca sa stii si tu cum stai! succes

| 354 explică (pentru AndaWest):

Asta nu o cred .....in plus sunt multe chestii dar in fine, am facut greseala ca am zis pe acest site despre asta, pentru ca lumea nu intelege. in fine!

| AndaWest a răspuns (pentru 354):

Tu nu ne-ai zis si despre celelalte chestii, din ce ne-ai zis asta rezulta. dar nu inseamna ca noi avem drepate.am dat o simpla parere

| Ina93 a răspuns:

Pai. poate mai sufere dupa fosta relatie ce nu prea cred asta..parerea mea ar fi sa il intrebi chiar daca vrea sa aiba ceva serios cu tine
si cand v-ati intalnit prima data v-ati sarutat sau doar ati stat doar de vorba?

| 354 explică (pentru Ina93):

Da ne-am sarutat, m-a luat si in brate big grin

| Ina93 a răspuns (pentru 354):

Off pai intrebal daca vrea sa aiba ceva serios cu tine
si daca zice da.
spune-i sa aiba timp si pentru tine sa va intalnit macar in weekend. daca nu se poate in timpul saptamana.

| 1234abcd a răspuns:

Ar fi 2 variante:
1. poate chiar nu ar timp:poate vine obosit de la servici si vrea sa se odihneasca si nu mai are chef de iesit in oras
2. poate nu vrea sa fie vazut cu tine(exista porsibilitatea ca lui sa-i placa de altcineva si sa incerce sa o cucereasac pe acea persoana..si nul ajuat daca o sa fie vazut cu tine)

| Pitbull305 a răspuns:

Poi poate chiar nu are timp, dar ma gandesc ca daca va cunoasteti de mult timp si vorbiti si el chiar tine la tine ar trebui sa-si faca timp sa va intalniti.