| AngelSummer a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati! Imi place un baiat dar problema este ca eu sunt f timida si el nici nu ma baga in seama! ce as putea face?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca nu iti da niciun semn ca tear place cel mai bine sa nu intri intr-o lupta in care sti deja finalul si nu e unul bun pentru tine. nu iti pierde timpu distreazate si cine stie poate gasesti pe cineva care sa te placewinkingnoroc:*

Răspuns utilizator avertizat
| fello18 a răspuns:

Dai o palma peste fund cand treci pe langa el, intoarce capu si aruncai un zambet, data viitoare cand il vezi opreste`te si vorbeste cu el, asta daca nu iti va da el o palma peste fund inainte sa vorbesti cu el. big grin incearca!

| adb a răspuns:

Cum mai spunea cineva, daca nu iti arata ca e interesat inseamna ca nu e si basta. Oricat de timida ai fi, daca baiatului ii face placere sa isi petreaca timpul cu tine o face oricum! tot scoate el ceva de la tine...pentru ca intr-o situatie de genul am fost si eu,dar prietenul meu ma sufoca la inceput,pana am mai lasat din timiditate. Daca nu...fa tu primul pas si indrazneste sa intrii in vorba cu el, pana la urma esti libera sa faci ce simti, nu te strange nimeni de gat laughing

| Pepsi_3761 a răspuns:

Arata-i un crac, o tzata, nitel din fund(nu neaparat in ordinea asta) si al tau e ciumpalacul!