| udarz13_8810 a întrebat:

Buna voi la ce varsta ati facut prima data dragoste eu la 14 ani dar de la 14 ani am facut de multe ori cu prietena mea... Voi la ce varsta ati facut prima data sex. Sau ati facut?

18 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

E putin prea devreme pentru o activitate sexuala. Fiind tanar, organismul tau are nevoie de energie pentru a se dezvolta, iar sexul "fura" mult din aceasta energie si cred ca este bine sa ai grija ca ai putea sa-ti periclitezi dezvoltarea fizica si psihica ulterioare.
Tu prezinti ca o bravura faptul ca de la aceasta varsta ti-ai inceput viata sexuala, dar sa stii ca nu este un lucru chiar de laudat, vrei sa fii cu orice pret "adult", dar maturizarea nu vine o data cu inceperea vietii sexuale. Te-ai gandit ce s-ar intampla daca prietena ta ar ramane gravida? Cum ar putea evolua viata ta cu asemenea obligatii create prematur.
Incearca sa-ti stapanesti impulsurile sexuale, canalizeaza-ti energia spre activitati sportive, ori alte hobiuri care nu-ti pot cauza nici o problema.
Invata pentru ca acum este perioada acumularilor cand pui bazele pentru implinirea ta ca OM.
Eu iti doresc sa fii sanatos si sa ai inca preocupari din "aria copilariei", pentru ca doar asa iti vei aminti cu placere de aceasta frumoasa perioada din viata ta, atunci cand vei deveni adult. Incearca sa concurezi in alte domenii specifice varstei tale si nu in domeniul pe are l-ai abordat acum.

| Aηηy a răspuns:

Nici eu inca si tot 15 am laughing
mai e destul timp.

| Parintele a răspuns:

Razvan, esti mic copil pe langa mine man. Am facut sex de la 13 ani tot asa cu o studenta de 22 de ani...prima data am facut sex de 18 ori in acea noapte...si prima partida cred ca a durat vreo 4 ore. Totii colegii ma invidiau si imi cereau sfaturi si eu i-am invatat si pe ei ce sa faca si uite asa gasca noastra din clasa a 7-a facea sex non stop in caminul de la medicina cu toate studentele. Asta a durta vreo 2 ani pana ne-au prins niste profesoare pe care bineinteles le-am satisfacut in grup.totul a fost perfect caci alea ne dadeau si bani si o duceam bine. Acum sunt gigolo italiano 700 Euro, am un pe.is de 24 cm si rup Europa in doua.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Nope si am 16, oricum ca baiat'' iti incepi viata sexuala mai devreme.ps:Uite ce sfaturi iti da parintele}{?!

| RaluE a răspuns:

14.

| Andreia1 a răspuns:

Interesantlaughing) na`m facuut nimic si nici na`m de gand. big grin
si am 15 ani :p.

| mocatofa a răspuns:

Draga parinte Cred ca orcine care are capacitatea sa inteleaga isi da seama ca esti un labagist care pierde vremea in fata calculatorului.
Lasa-ne frate cu povestile tale, du-te si fa un handjob si castiga 700 de euro > Si degeaba ai penisul de 24 de cm si faci sex 4 ore daca esti distrus si studentele tale mai distruse ca tine,! Pari fara nici un viitor. Sfatul meu, scuteste-ne

| mocatofa a răspuns:

Man am o afacere pentru tine " bunica mea e cam nefericita de cand a murit bunicul meu. inca se mai tine asa putin daca te incumeti sa o faci putin mai fericita o sa fiu foarte generos cu tine ' a fost si doctor -> cum iti place tiewinking dar ai grija cu penisula ala de 24 sa nu'i provoci prea multe orgasme cine stie poate face vreun infarct.

| tim a răspuns:

Recordul e al meu. 23 si n-am facut nimiclaughing

| pedaladeacceleratie a răspuns:

De la 15 ani.

| mirunaioana a răspuns:

Frate...eu am 14 ani si inca n-am facut nimic.laughing Nici nu ma incumet sa fac prea curand.laughing

| xandra_3994 a răspuns:

Bravo tielaughingeu nu am facut si am 16 anitongue

| onur a răspuns:

POate "Sau nu ati facut?" esti copil, mergi la orele de Romana lasa SEx'ul inca nu este de tine. Cred ca acum doar te lauzi...

| anndellinna a răspuns:

Nu am facut si nici nu am de gandwinking

| Theola a răspuns:

Cum sa o faci cu o fata?! LOL

| udarz13_8810 explică:

Eu am 18 ani n00b

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma ca-ti spun dar e cam devreme pentru a avea o viata sexuala, dar asta e, baietii tot timpul o fac mai repede.Eu am 19 ani si prima data am facut-o la 18 ani si nu regret deloc ca am asteptat pana la varsta la care sa fiu destul de matura si de informata in ceea ce priveste sexul. Dar bravo tie happy Ai grija pe viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo tie man eu nu am facut sex pana acum dar nu stiu daca am de gand ...cred ca dalaughing