| SweetGirl_9181 a întrebat:

voi va uitatzi la fata de la miezul >>noptii? va place d ea? ce va place mai mult la ea? ana, deea sau oana?

pwpiki:**:*:*:*:*

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana e o bunaciune laughing sa mor eu dan nas...pan as cumpara alt pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De amndoua ca sunt kurve
oare ce zic parinti lor daca le vede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da numai cand e deea dar nu a mai fost deci nu ma mai uit

| Alexyu a răspuns:

Ma de la un baiat ma asteptam sa puna intrebarea asta... si in orice caz m-am uitat si eu la emisiunea asta e o mare porcarie adica alea sunt niste curve. Ti-as recomanda sa nu te mai uiti

| pytycytza a răspuns:

Fratii mei is cu Deea laughing Cica Cea mai tare laughing
Si le place si de Ana tongue

| udila a răspuns:

Sigur ca nu trebuie sa o alec pe ana sau pe oana o aleg pe deea'