| anonim_4396 a întrebat:

Ce e "fata de la miezul noptii"? Toata lumea vorbeste de eastraight face, dar ce e?laughing

33 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

E o pitipoanca si spun asta ca sa sune frumos.Aaa...care se dezbraca pe bani sau de placere pe taraf tv si le baga cate-un streaptease la toti labagii care se uita la ea.

Bafta.

| User a răspuns:

Miroase a desene animate... d-alea de miezul noptiiwhistling

Răspuns utilizator avertizat
| Emma a răspuns:

O emisiune dp taraf tv :-&
Se dezbraca o fata si apoi dau telespectatorii dedicatii... pierdere de vreme...pfffstraight face

| camelya_1945 a răspuns:

O emisiune pe Taraf Tv noaptea dupa ora 0:00 parca ...Manele, dedicatii din cate am vazut chestii din astea

| Simonaa5 a răspuns:

O emisiune in care tu trimiti mesaju cu codu' si melodia pe care sa o cante. si una danseaza.devil) cred ca se si dezbraca.

| karrinna a răspuns:

O emisiune unde niste toape da din posteriorr si se cred SEXY laughing

nimic mai mult sincer nu iti pierde alea 2-3 ore din viata sa te uiti la asa ceva plus ca pe criza asta mai consumi si curentu

| Hata a răspuns:

Semidezbracata mai exactlaughingmai nou am vazut ca are si o bara...si danseazalaughing

| Liniuta_3048 a răspuns:

Nu ma uit, dar am fost plecata din tara ceva timp si acum cand m-am intors toata lumea vorbeste de asta.si nu stiam ce inseamnastraight face. nu sunt fan manele darmite Taraf tvlaughing

| melissa_3397 a răspuns:

Is doua fufe care se dezbraca si danseaza... kika prezentatoare straight face hmmm si lumea trimite mesaje cu koduri de la melodii ( MANELE) si dedikatzii muzicaale pe langa mai adauga " mai dati sutienu jos " " vrem sa-ti vedem pasarica " rolling on the floor) LOL deci m`am uitat intr-o noapte de kuriozitate ii cea mai mare tampenie pe langa, ca muzicaa ii naspa Manele fiind laughing oh go on

| Mihaiii a răspuns:

Este o emisiune dedicată fanilor Taraf TV, care au posibilitatea de a trimite dedicații, să opteze pentru un anumit clip, declarații de dragoste ( mai nou ), mesaje etc.

Mesajele sunt primite și citite de fata de la miezul nopții, care dansează pe melodiile cerute de telespectatori. Până la urmă aceasta renunță la haine, dar asta nu e obligatoriu.

În prezent sunt 3 fete Ana, Oana, Deea, dintre care doar Deea renunță și la chiloți, Oana își dă jos doar sutienul, și Ana nu își dă jos nimic.

E posibil ca pe parcurs să mai apară și alte fete, deoarece, din câte am înțeles eu, castingurile pentru această emisiune se țin în permanență!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O emisiune de pe taraf tvhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cu--a ce se dezbraca in fata Tv ùlui.straight facestraight facestraight facestraight facepenibil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei un numar cu suprataxa? Sms sau Voce? Sau chiar propria ta linie erotica? www.bakoo.ro este solutia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salam cine i mai descide usa te dezbraci de tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce e e o curva care i trebuie bani si face din astea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o emisune cu varsta peste 18 ani si se poate viziona pe poztul TarafTV dupa ora 22. 30

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O emisiune in care o fata sau mai multe fac striptis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O femeie care face chatlaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o emisiune dupa ora 10:30 seara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata de la miezul nopti incepe la ora 21:50 si baga manele este dezbracata cateodata de tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este stripteoza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea bruneta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tepop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lenuta e draguta si frumosa as lovio o data

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cea mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Date drecu de curvaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta intrebare nu aveai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ceva naspa nu tias recomanda asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pentru ca e o emisiune pornografica