| anonim_4396 a întrebat:

Va implor, vreau un raspuns neaparat! Vreau sa stiu de ce nu mai este Deea la fata de la miezul noptii, pe taraf! Sau daca nu mai e, de ce nu mai e, sau daca nu mai vine o perioada de timp, cand vine? Dau FUNDA!(PROMIT!love struck:*)

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai Deea vine foarte rar si asta pentru ca a fost chemata la filmari de videoclipuri are alte planuri si nu prea mai are timp de taraf fiind o fata frumoasa cu toate calitatile este chemata si la alte posturi tv.Adevarul e ca ea era naturala inalta fund sani.pe cand restul una cu sani parca ar fi sosete alta baba iar blonda aia e penala si machiajul ala doamne